Unboxing: Synology Router RT1900ac

Го тестиравме новиот рутер на Synology, RT1900ac, кој компанијата го претстави и на овогодинешниов CES 2016. За целата рецензија, кликнете тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments