MKD20 S01E24: Battlefield 1, Civilization 6, Witcher 3: Blood And Wine, Titanfall 2

Што можеш да правиш во новата Civilization 6? А зошто Battlefield 1 ќе биде интересна игра? Следете го MKD20, видео подкастот за игри, за да ги дознаете сите новости поврзани со гејмингот, да чуете рецензии за новите игри, и да чуете зошто треба да сте возбудени за насловите што доаѓаат.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments