MKD20 S01E21: Tehnomancer, Mafia 3, TESO Legends, Seven и WoW:Legion

во гејминг, ИТ.МК

Tehnomancer e долгоочекувана и најавувана игра, но овојпат имаме шанса да чуеме кратка рецензија на првиот трејлер од MKD20, македонскиот подкаст за видеоигри. Се рецензираат и Mafia 3, TESO Legends, Seven, The SKies и WoW:Legion. Подкастот оди секој четврток во 22:00 часот на Twitch, но снимките може да ги најдете на YouTube.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk