GGS07E24 ПОДКАСТ: PS5 VR, Vokabulantis, Returnal, The Ancient Gods Part 2

во ИТ.МК

Во новата епизода на единствениот македонски поткаст за нашето омилено хоби има куп нови игри, или барем трејлери. Vokabulantis, Returnal, The Ancient Gods Part 2 се дел од насловите за кои Гораст, Данко, Бобо и Паци разговараат оваа епизода. Да не биде само за видеоигри може да слушнеме нешто и за новиот сет за виртуелна реалност на Sony, PS5 VR 2.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments