GG ПОДКАСТ S08E05: Guardians of the Galaxy, Arcane, The Witcher Season 2

во гејминг, ИТ.МК

Кои се сериите кои се мора да ги гледате оваа година и што излегува овој месец на Netflix, Amazon и останатите платформи? Masters of the Universe: Revelation Part 2, втората сезона на Witcher, League of Legends Arcane, The Wheel of Time ветуваат интересен телевизиски крај на годината.

Љубителите на видеоигри во оваа епизода на подкастот може да слушнат за Guardians of the Galaxy, Age Of Empires, Instinction и Little Devil Inside…

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post GG ПОДКАСТ S08E05: Guardians of the Galaxy, Arcane, The Wi… appeared first on […]

види ги сите огласи на kariera.it.mk