GG PODKAST S06E30: The Strange Story of Brian Fisher: EP1

Avatar img-thumbnail img-circle

во Вести

Вечерва може да ја погледнете новата епизода на GG.mk, а претходно секако може да се потсетите што гледавме минатата недела.

Гостин оваа епизода е Ристе Тутурески од Intetic кој ќе говори за најновата македонска видеоигра Strange Story of Brian Fisher: EP1. Погледнете го интервјуто за издавање на видеоигра, настан кој навистина е реткост за Македонија.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments