Дискусија за Firefox 4 бета

во Софтвер

Но покрај нив и IT.com.mk би сакал да знае што мислите за новиот Firefox. Затоа доколку сте го симнале и тестирале слободно споделете ги вашите импресии и мислења на веќе започнатата дискусија за Firefox 4 на форумот.

тука ќе ја најдете дискусијата за Firefox 4, а ќе се обидеме да го продолжиме постот и за импресиите од другите идни бети верзии од прелистувачи.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk