Crysis 3 тизер видео открива феноменална графика

во Софтвер

Третото продолжениот на Crysis ќе се појави на пролет во 2013-та година, но уште од сега може да почнат да ви течат лигите бидејќи објавениот тизер открива феноменална графика и нови оружја. Всушност, започнете да штедите пари за помоќна конфигурација.

Тизерот трае само 19 секунди, но и најавува дека на 24-ти април, за четири дена, ќе се објави и трејлер кој ќе прикаже и сцени од играта.

Electronic Arts веќе го најави Crysis 3 Hunter Edition пакетот со новиот ловечки лак и негови додатоци. Овој пакет чини околу 60 долари.

[youtube]QtWWcifDenk[/youtube]

Добивај известувања
Извести ме за
guest
2 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
error
error
10 years ago

Феномелна?
Поправете го брзо насловот да не почнат критикувањата :)…

error
error
10 years ago
Reply to  error

Ааа да и " Третото продолжениот" мислам дека не е во ред… :)

види ги сите огласи на kariera.it.mk