Друштвената игра Rise to Nobility која собра над 370.000 долари на KickStarter започна со испораката, а започнаа и „unboxing“-видеата. YouTube каналот Gaming with Edo имаше можност да ја распакува делукс верзијата на играта. Погледнете како изгледа финалната верзија на играта!

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

Personal Programmer

ETL Developer

Концептива

2D Game developer – Unity

Перун Технологии

Frontend Developer

види ги сите огласи на kariera.it.mk