Unboxing: Asus HS-W1 безжични слушалки

во Unboxing, Хардвер

Кратка рецензија за безжичните слушалки со микрофон на Asus, модел HS-W1 кои ги пронајдовме на нашиот пазар во продавниците на СЕТЕК, барајќи поквалитетни слушалки со микрофон за VoIP состаноци.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments