Твит лажи, линк не лажи #twitogovorki

во ИТ.МК

Од „Неретвитан твитерџија ретвит сонува“ до „село гори, баба ретвитува“… сите сегашни и идни
#twitogovorki ќе ги најдете подолу во Twitter виџетот.


Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

The Network Control Group

Customer and IT 2nd line Support

Personal Programmer

Cloud Engineer

Executive Search Consulting

Head of IT

види ги сите огласи на kariera.it.mk