RadioBeta, географски радио пребарувач

во Совети

Всушност, RadioBeta препознава од која држава сурфате и само со еден клик ги добивате радио станиците од таа држава. Тоа значи и дека има и неколку радио станици од Македонија.

Додатно, пребарувачот има категории, така да освен што пребарувате по држава, можете да пребарувате по град (ова важи за поголемите држави :) ), по стил на музика или по тагови.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments