Прв поглед на Google+ (куп слики)

Подолу се сликите, кликните за поголема резолуција, а повеќе за опциите ќе прочитате тука -> Сите нови опции на Google+ друштвената мрежа.

Профил и стрим

Пријатели, Circles

Hangout, дружење со видео чет и YouTube

Sparks, или ваши интереси

Закачување, прегледување и тагирање на фотографии

Приватност

Додека сурфате на Веб

Добивај известувања
Извести ме за
guest
11 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
Branko
Branko
10 years ago

nekoj pokana ako mojt da pustit : [email protected]
Fala.

@boriseto
10 years ago

Абе да ми ја дадеше опцијата (пошо пробав само од мобилниот да се логирам) ќе пробав…
А можно е да си го фатил термиот кога дозволувале да се логираш. Вчера сум го исуштил за многу малку.

filip c.
filip c.
10 years ago

abe treba da ti tekne ;)

filip c.
filip c.
10 years ago

hahah kakva pokana ja otidov deka sum go zaboravil passwordot i napisav email moja otvoriv inbox i mi dadoa link so pasword reset i pisav passwod si napraiv acc prosto https://profiles.google.com/107544708278212552320… moj google plus acc pozz :D

@boriseto
10 years ago

Знам малку е доцна, но има ли шанси да ми пратиш покана? :|

Горјан
Горјан
10 years ago

Дечки, за тие што бараат инвајти, заборавив да спомнам мора да имате Gmail за да добиете покана, така да 2цата што ми пратија од друг провајдер нека направат на Gmail (не Google Apps) и нека ми пратат пак меил. :)

Горјан
Горјан
10 years ago

Доколку некој е за invite, нека повели: http://0.mk/googleplusinvitemk :)

Toshe
Toshe
10 years ago
Reply to  Горјан

Ти оставив mail, али нели и да ми пратиш Invite нема да можам да се логирам, оти е затворен или грешка сум. Во секој случај, фала

Tosho
Tosho
10 years ago
Reply to  Горјан

Ти оставив mail пред помалку од 5 мин. За различен Toshe станува збор. Те молам прати ми invate :)

Виктор
Виктор
10 years ago

Ги затворија поканите пак :S http://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fplu

aleks
aleks
10 years ago

Dali ke moze nekoj da mi prati invite?? probav da se logiram no izleguva Google+ is in limited Field Trial…

види ги сите огласи на kariera.it.mk