Надополнето: Проблемот со постирање на форум – решен!

во Блог

Од самиот старт со новиот дизајн имаме проблеми со сајтот, бидејќи менувавме и хостинг и платформа, па така неочекувано се појавија некои грешки кои не фатија неспремни и како по некој Марфиев закон… но тоа е тоа, сепак по неколку непроспиени ноќи и многу изгубени нерви успеавме да го стартуваме новиот дизајн (се надевам ви се допаѓа). Знам, сеуште остануваат многу работи да се досредат, но со тек на време се ќе си дојде на свое место.

Благодарам за трпението и се гледаме читаме многу бргу!

Добивај известувања
Извести ме за
guest
9 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
MUKAETOV
MUKAETOV
12 years ago

De daj vidite, jas napraviv korisnicko ime (MUKAETOV) i uste nemam dobieno link za potvrda

@ViktrArs
12 years ago
Reply to  MUKAETOV

will be fixed

Stefan Petrusevski
12 years ago
Reply to  MUKAETOV

fixed already… :P

Te molam proveri mail ti preprativ aktivaciski link. Bi trebalo se da e ok.

goce
goce
12 years ago

bravo i jas mnogu se nervirav koga vidov sto se slucuva

@CommieArtBOX
12 years ago

It is alive…!!!

@liquidworm
12 years ago

t00t.

Ike
Ike
12 years ago

На форумот може да се постира, кај мене сега не прави проблеми

@arsovski
12 years ago
Reply to  Ike

Сега се среди. :)

DAme
DAme
12 years ago

Ima nadez.