Спонзориран текст

Последна можност да купите карта за Првата конференција за е-трговија по промотивна Early Bird цена

Спонзорирано од АЕТМ

во feature, ИТ.МК, Спонзорирани

Денес е последниот ден за купување на карта по Early Bird цена од 4,244 денари. Попустот важи до крај на денот, односно 23 часот и 59 минути, или пак до трошење на предвидената количина – а останаа само уште неколку Early Bird карти!

По истек на промотивниот попуст, картите за Првата конференција за е-трговија ќе се продаваат по регуларнa цена од 6,088 денари. Картите може да ги купите со кредитна картичка, или пак преку нарачка и плаќање преку фактура директно на веб сајтот на конференцијата.


5 причини зошто да ја купите вашата Early Bird карта денес:

Причина бр. 1: Состаноци и нетворкинг
Запознајте ги претставниците, претриемачите и основачите, менаџерите на средно и високо ниво како и институциите во поширокиот еко-систем на е-трговија кои ќе присуствуваат на настанот.

Причина бр. 2: Експо и стартапи
Како изложувач имате можност да ја претставите вашата компанија/производ на поширока публика, а како посетител да ги видите новите и иновативни производи и стартапи.

Причина бр. 3: Дознајте ги најновите трендови
Кои се најновите трендови кои го движат е-пазарот?

Причина бр. 4: Учете од искусни говорници
20 домашни и меѓународни говорници со богато искуство во полето на е-трговијата ќе бидат на една сцена.

Причина бр. 5: Забава и дружење
Запознајте нови луѓе и најважно, не заборавајте да се забавувате!


Напомена: IT.mk е медиумски партнер на конференцијата, а IWM Network е активен член на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија која е организатор на настанот. 

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Напомена:

Ова е комерцијален ПР текст закупен од страна на АЕТМ . IT.mk не сноси никаква одговорност за текстот и неговата содржина. Доколку сте заинтересирани да објавите промотивен текст, испратете го на [email protected]