Патот до финалето на TI на Saksa и Digital Chaos

Avatar img-thumbnail img-circle

во гејминг, ИТ.МК, Свет

Тренираат во огромна куќа во Аризона, освоија 3.4 милиони US долари и второ место на најголемиот е-спорт турнир во светот…. a видеово е патот на Digital Chaos и Saksa до финалето на The International 2016.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Патот до финалето на TI на Saksa и Digital Chaos […]