Наскоро пристигнува Halo 5

во гејминг

Популарната игра за Xbox, при крајот на октомври, поточно на 27-ми, ќе го добие своето петто продолжение наречено Halo 5: Guardian, кое ексклузивно ке биде достапно за конзолата Xbox One.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments