MKD20 S01E23: За Dаwn Of War 3, Chronicles Of Elyria, Escape From Tarkov и Far Harbor

Зошто Warhammer: Dаwn Of War 3 е очекувана игра, зошто Chronicles of Elyria е една од најлудите независни MMO-а во која карактерите стареат и умираат, и зошто Far Harbor е најдобриот DLC на сите времиња? Дечките од MKD20 ги дискустираа сите нови и популарни игри кои секој гејмер ги очекува. Новите епизоди на подкастот оди секој четврток во 22:00 часот на Twitch.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments