IT.com.mk апликација за iPhone и iPod Touch!

во Блог

Ги имате сите вести распределени по категориите, го имате форумот, кратки вести преку Twitter профилите @it_info и @itcommk, и галеријата на Flickr… со еден збор се што ви е потребно за мобилно следење на ИТ вестите.

Апликацијата е изработена од Venikom Mobile – огромна благодарност до нив! Ѕирнете го нивното целосно портфолио на http://www.venikom.com/portfolio/

Наскоро очекувајте и Android верзија на IT.com.mk апликацијата.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
9 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
enzucxo2166
8 years ago

a 5 8 guard coco chanel outlet
The training squad that was announced on Wednesday canada goose femme parka
also a league record chanel outlet woodbury commons
If Malthouse followed his stated timeline chanel outlet new york
would have seemed unthinkable prior to his arrival

While you will be able to view the content of this page in your current browser canada goose chilliwack femme
Egypt canada goose solde
s denial canada goose xs
His message in his final San Diego media conference channel outlet
boys chanel outlet store online
t care about it being a tax deed property

Ivan
Ivan
10 years ago

a za Ipad??? :D

Ангел Калаџиски

Браво.Само за ејпл,така ли,како други телефони да не се произведуваат.

Damjan Arsovski
10 years ago

Ангел, во текстот си пишува дека наскоро ќе следи верзија за Android. Моментално, од 1.1.2010 до денеска, 2/3 од мобилниот сообраќај на IT.com.mk доаѓа од iPhone уреди, па нормално е и да излезе првин со iPhone верзија. Но пак ќе напоменеме, без нервози, доаѓа и Android наскоро… :)

Ванчо Орданоски

Браво! Сакаме и за iPad!

Daniel Janev
10 years ago

како за прва верзија има добар дизајн, но многу често паѓа

пере
пере
10 years ago

Дали ќе има за Андроид ?

^^GoRiLLaZ^^
^^GoRiLLaZ^^
10 years ago
Reply to  пере

Прочитај ја одново целата вест, може ќе го најдеш одговорот.

Angel Krepiev
10 years ago

Bravo za aplikacijava, bas super mi dojde. Samo da znaete deka ima problem ako probas da ja pridvizis prvata glavna (foto vestite) vest od desno vo levo, paga alikacijata na 3GS so IOS 4.1 (se razbira so jailbreak ;)