Ѓорѓе Димитријевиќ од SignAvatar за унапредувањето на инклузивноста преку технологијата

За пристап до оваа содржина, мора да купите 1337 членство или Basic членство.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

види ги сите огласи на kariera.it.mk