1337 членство

Поддржи го IT.mk со премиум членство и помогни ни да станеме сѐ подобри… Со 1337 членство влегуваш во клуб на ИТ ентузијасти и професионалци, а со тоа добиваш и голем број на дополнителни бенефити, како купување во ИТ маркет по посебни цени и попусти, пристап до премиум содржина и многу повеќе! Целосна листа на бенефити има тука.

Со првата регистрација за 1337 членство добиваш и бесплатна, многу кул 1337 маица!

Членството е на годишно ниво.
Tnx што ни помагаш IT.mk да опстане и да се подобри! 

1.500 ден

SKU: ITCH1337 Категорија:
Brand:it.mk
Период

Месечно, Годишно

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.