GGS06E07 – Microsoft X019, Star Wars JEDI: Fallen Order

во гејминг, ИТ.МК

На фановите на гејмингот не им е потребно дополнително потсетување и веќе добро помноме, новата епизода на GG подкастот е денес во 9. А има ли подобар начин да се подготвите за новата епизода од потсетување на минатата епизода.

Оваа епизода започнува со Path of Exile, па малку Anthem, Star Wars JEDI: Fallen Order и секако коментари за настанот во кој се „слави“ Xbox,  Microsoft X019.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk