GG ПОДКАСТ S08E01: New World, Wolverine, Spider Man 2, Project Eve

Avatar img-thumbnail img-circle

во гејминг

Одлична вест за сите љубители на видеоигри и се поврзано со видеоигри и хардвер. На почетокот на минатата недела излезе првата епизода на новата сезона на GG ПОДКАСТ и во неа сите новитети од гејминг светот. Од хардвер дознавме малку што мислат Гораст, Данко и Бобо за новите пакети на PlayStation, а од игри можевме да слушнеме за New World, Wolverine, Spider Man 2, Project Eve. Секако плус по некој трејлер како оној на Bayonetta.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post GG ПОДКАСТ S08E01: New World, Wolverine, Spider Man 2, Pro… appeared first on […]