Наскоро ќе има нов Mortal Combat филм, а веќе можевме да го видиме и првиот трејлер. Во овој поткаст може да ја видиме реакцијата на Гораст, Бобо и Паци на трејлерот за филмот, но и на најавата за серијата инспирирана од Dota, Dragon Blood.

За љубителите на видеоигри можеби и нема доволно најави за новитети, но минатата недела главен гејминг настан беше Blizzcon, па секако мораше да биде дел од епизодата.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments