GG ПОДКАСТ S07E15 – Everspace 2, You Suck At Parking, Apex Legends S8 Trailer

во гејминг

Apex Legends има нова сезона, или барем наскоро ќе има, а веќе може да го видиме првиот трејлер за играта. Од вестите за неделата може да видите што се случува со новите Star Wars игри. Секако ниту оваа недела не може да помине без Cyberpunk 2077.

За сите кои повеќе ги интересираат игрите, Ghost n’ Goblins, Everspace 2, You Suck At Parking се дел од оваа епизода.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk