GG.mk S02E32: Fuck Konami!

Oвој пат GG.mk не им посвети толку внимание на игрите, но на нешто за кој што секој од вас сонува – хардвер дизајниран за гејмери од Razer. Видовме unboxing на Razer слушалките, Nаga глувчето и тастатурата Anansi. Видовме коментари за Uncharted 4: A Thief’s End, новата Doom и Stellaris. Ах да. Да не заборавиме дека Данко носеше доста забавна маичка.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments