Facebook го редизајнираше и потсреди пребарувањето

Најдоле се наоѓаат постови и веб пребарување кое оди преку Bing пребарувачот.

Доколку сакате да пребарувате според една категорија, пример само приватни профили, или само страни, искористете го менито од левата страна.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
6 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
pipelinmkd
pipelinmkd
12 years ago

Можело и среди :) ама ај…

itcommk
Admin
12 years ago
Reply to  pipelinmkd

dont push it :P

itcommk
Admin
12 years ago

damn :) tnx

Martin Kalčo
12 years ago

поДсреди нели е правилно?;)

Сандра
Сандра
12 years ago
Reply to  Martin Kalčo

поТсреди, ако веќе поправаш…

Viktr Ars
12 years ago
Reply to  Сандра

средено, gracias :) btw u sux kalco :P

види ги сите огласи на kariera.it.mk