Една година подоцна, украинската ИТ индустрија продолжува да и пркоси на војната

За пристап до оваа содржина, мора да купите 1337 членство или Basic членство.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

ит кариера

Matrix Global

Fullstack Developer

Matrix IT Global Services Macedonia

Product Operations

Digilink Konsalting

Java Script Developer

види ги сите огласи на kariera.it.mk