Спонзориран текст

Black Friday распродажба во Smartus.mk: Супер намалени цени на најпопуларните Xiaomi паметни уреди

Спонзорирано од Smartus.mk

во ИТ.МК, Спонзорирани

Mакедонската веб продавница за смарт уреди Смартус и оваа година ви нуди големи попусти за Black Friday.Погледнете го богатиот каталог, искористете ги попустите и одберете го вашиот смарт-уред.

Подарете му на вашиот дом роботски или безжични правосмукалки по намалени цени и олеснете го чистењето. Одберете си и прочистувач на воздух, внатрешни и надворешни надзорни камери, паметни часовници, траки за пешачење и трчање и многу други уреди по екстра цени.

Целосната понуда на сите смарт-уредите може да ја погледнете на следниот линк: https://www.smartus.mk/akcija/black-friday/ 

Искористете го промотивниот код ViomiMKD до 30.11 и добијте дополнителни 1.000 денари попуст на роботската правосмукалка Viomi S9 бела https://www.smartus.mk/viomi-s9-robotska-pravosmukalka-bela-1484.html

Напомена:

Ова е комерцијален ПР текст закупен од страна на Smartus.mk. IT.mk не сноси никаква одговорност за текстот и неговата содржина. Доколку сте заинтересирани да објавите промотивен текст, испратете го на [email protected]