Почетокот на годината е резервиран за саемот за електроника кој секоја година се одржува во Лас Вегас. Најверојатно најинтересните уреди кои може да се видат за жал често не се дел од големите компании. Благодарение на MacRumors може да ѕирнеме каква е атмосферата кај производите кои не се дел главната сцена. Презентациите и уредите на овие штандови не се ништо помалку импресивни од уредите на главната сцена.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments