Unboxing: Lenovo Vibe P1

Отпакување на мобилен телефон Lenovo Vibe P1.

Карактеристики:

  • Напојуван од масивна 5000mAh батерија
  • Брзо полнење и USB-on-the-Go (Со USB On-the-Go, може да напојувате други уреди и да разменувате податоци)
  • Читач на отпечатоци кој помага при заштита на приватноста
  • 5.5-инчен Full HD (1920 x 1080) екран
  • Vibe P1 располага со 13 MP задна камера со супер брз автоматски фокус и dual-color LED блиц и предната 5 MP камера
  • 64-bit Qualcomm® Snapdragon™ процесор со 2 GB RAM
  • Vibe P1 поддржува high-speed LTE (4G)
  • Внатрешниот простор може да го проширите со вградување на microSD картичка до 128GB
  • Две SIM картички
  • Android™ 5.1, Lollipop

Напомена: во видеото не е прикажан полначот, кој исто така е дел од пакувањето.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
ivan kartov
ivan kartov
5 years ago

unboxing is gay

ит кариера

The Network Control Group

Customer and IT 2nd line Support

Support & Solutions Center Mk

Application Support Engineer

EVER NEAR DOO Skopje

Software Support Specialist

EVER NEAR DOO Skopje

Software Support Specialist

види ги сите огласи на kariera.it.mk