Трејлер за втората сезона на Mr. Robot

Mr. Robot e серија за хакери, набљудувања, илузијата дека имаме контрола врз нашите податоци и нашиот живот онлајн.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments