Следната декада ќе биде ново златно доба за авионите, вели Родин Лијасоф во својот TED говор. Основна причина за обновениот интерес и напредок на ова поле е персонализираниот авиотранспорт.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments