Стартуваше Igrici.mk

во ИТ.МК

„Ние ќе се потрудиме да ви прикажеме одлични галерии, извонредни трејлери и добро монтирани inGame клипови. Овој веб сај е за сите што сакаат и играат ИГРИ. Имено за да ви бидат сите информации собрани и соодветно презентирани ќе се грижи тим од (да ги наречеме)новинари и профи гејмери од нашата земја кои досега имаат напишано многу текстови за нашите компјутерски списанија и емисии.“ вели igrici.mk.

Game on!

(btw мора да ја пробате Jungle Tower 2, играта е одлична)

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] IT.com.mk […]