SiteSee е онлајн галерија за прекрасни вебсајтови

Avatar img-thumbnail img-circle

во Веб

Ако ви недостасува инспирација за дизајн на вашиот сајт, тогаш можете да ја побарате на SiteSee, своевидна онлајн галерија на прекрасни модерни вебсајтови која може да ви помогне со идеи. Модерните вебсајтови освен функционалноста, мора да внимаваат и на дизајнот.

Примероците на SiteSee се предложени од корисници, но најдобро дизајнираните се внимателно избрани. Посетителите потоа можат да одберат да филтрираат по неколку категории, според типот на страница: апликациска, блог или сервис. SiteSee овозможува прегледување на страните и по боите кои се присутни на страниците, што може да биде од огромна помош за веб дизајнерите. SiteSee е активен од пред две недели, а веќе може да разгледате околу 60 веб-страници.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk