Сите онлајн алатки на едно место со TinyWow

Avatar img-thumbnail img-circle

во Веб

TinyWow e дигитална ризница од бројни онлајн алатки за најразлични операции. Со посетување на веб сајтот, добивате пристап до уредник за PDF документи и најразлични операции, како спојување повеќе PDF документи во еден, конвертирање различни фајлови во pdf, делење pdf и ред други работи.

Но, TinyWow е многу повеќе од еден PDF уредник. Па така, можете да уредувате на најразлични начини и фотографии, видео материјали, или различни фајлови. Дури и имате алатка за правење meme-иња!

Независно од избраната алатка, целиот процес е крајно едноставен. Во нашата ситуација кога сакавме да изостриме слика, кликнавме на соодветното копче, ја поставивме сликата и процедурата автоматски започна и се заврши, со нудење дополнителни опции за рачно доприлагодување. Но, кога веќе сакате да избиструвате фотографии, можеби е подобро да пробате со Remini!

За се останато, TinyWow, е вашата дестинација. :)

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments