Сопствениците на новиот и суперскап телефон на Apple, iPhone X, најдобро веднаш да инвестираат во заштита. Првите тестови покажуваат дека стаклото на телефонот премногу лесно се оштетува. Тестот на CNET покажа дека телефонот се крши и на првиот тест од 0.9 метри.

Заедно со високата цена на телефонот и сервисот, овие оштетување секако ќе ве расплачат.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments