Работна столица Tulio

  • Работна столица со хром конструкција.
  • Раконаслони на подесување, наслон од мрежа и седало тапацирано во штоф или еко кожа, боја по избор на каталог.
  • Лифт механизам и синхро со кочење во 5 позиции.

12.100 ден

На залиха

 ден
Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 9.900 ден
Дознај повеќе
SKU: s29kind Категорија:
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Салон 29 ДООЕЛ, ул. Брадфорска бр. 2, Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.