бесплатна достава

Маица IT.mk “Deal with IT”

Висококвалитетна маица од 100% чешлан памук со дигитален принт.
Маиците се унисекс.

699 ден

Исчисти
Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 249 ден
Цена со 1337 членство: -51 ден
Дознај повеќе
SKU: ITMBSC1 Категорија: Ознака:
Бренд:it.mk
Големина

S, M, L, XL, XXL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.