Работно биро UP

Работно стоечко биро на подесување по висина со димензии 160/80/65-125H.

  • Бирото се состои од 2 ногари изработени од профили 80х50мм и телескопска поврзувачка шина со димензија 1800мм во бела или црна боја.
  • Со два електрични мотори, контролер со 4 мемории за подесување на висината, дигитален индикатор за висината и копче за контролирање горе/доле.
  • Горна плоча изработена од иверка д=25мм кантирана со АБС кант трака во боја по избор од каталог.

Испорака на масата е 10 дена.

41.500 ден

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 35.000 ден
Дознај повеќе
SKU: 10 Категорија: Ознака:
Иверка

1145, 1181, 1277, 3154, 3331, 3700, 727, 763, 899, 980

Боја на ногарки

Бела, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.