бесплатна достава

KEYBOARD WIRED USB GENIUS LUXEMATE 100 w/o NUMPAD

530 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 490 ден
Дознај повеќе

SKU: 08385 Категорија: Ознаки: ,
Brand:GENIUS
Model name LuxeMate 100
Interface USB
Keycap type Concave
Function keys No
Multimedia keys No
Cable length (m) 1.5 m
Other
Weight (g) Approx. 320 g
Dimensions (W x H x D) mm (inches) 306 x 155 x 20mm (12.05 x 6.1 x 0.79 inches)
System requirements Windows 7, 8, 8.1, 10 or later
What’s included LuxeMate 100

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.