Павел Коленда на AllWeb 2015: IAB digitalScope 2015

Avatar img-thumbnail img-circle

во Интервјуа, ИТ.МК

Павел Коленда на AllWeb 2015 претстави анализата на првото digitalScope истражување спроведено од IAB и во Македонија.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk