Frantics е новата видеоигра од NapNok која излегува следната недела. Играта излегува за PlayStation, но она што е најинтересно е дека играта е првата на која работеше одделот на NapNok од Македонија. Ко-oсновач на NapNok Games е Дајана Димовска.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments