MKD20 S02E11: Shroud Of The Avatar, Prey, Resident Evil 7, Takken 7

во гејминг, ИТ.МК

Ниту во претпоследната епизода за оваа година, момците од MKD20 не се штедеа. Во емисија која е долга речиси 3 часа посветија време за куп игри. Shroud Of The Avatar, Prey, Resident Evil 7, Tekken 7 се главните игри оваа епизода. Сепак имаше и повеќе од доволно простор и за:

  • Wasteland 3,
  • Gears Of War 4,
  • Mafia III и
  • World of Warcraft: Legion.
Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk