MKD20 S01E26: Финале на првата сезона!

Гејминг подкастот MKD20 ја заврши својата прва сезона со околу 7.100 прегледи на Twitch каде одат најновите емисии во живо, и со 7.000 прегледи на YouTube каде се објавуваат снимките. Тоа што е кул што сезоната ја завршуваат со македонската игра Excubitor на Tesseract.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments