Mitsubishi ги претстави светилките кои за неколку години би можеле да бидат насекаде. Овој пат не станува збор за паметни светилки, или можеби се паметни, но тоа не е нивна главна карактеристика. Најважно е дека во целост го копираат дневното светло и се копија на прозорци. Дополнително, диодите можат и да имитираат изгрејсонце и зајдисонце. Погледнете го видеото.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments