Кретивен начин да си го персонализирате новиот Facebook профил

Facebook е во право! Следејќи го примерот на Даниел Пелегрино секој може да си ги персонализира 5-те воведни фотографии, да ги „хакне“, склопувајќи ги во порака која најдобро ќе ја објасни личноста зад профилот.

(via AllFacebook)

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments