Samsung Galaxy: Our Galaxy е краток филм кој го следи производствениот процес и денот на еден робот во фабриката на Samsung.

Во видеото може е прикажано како роботите и луѓето соработуваат во процесот на создавање на Samsung уредите. Погледнете го, видеото е навистина интересно.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments