Како од iPhone да направите вентилатор, ласер и факел

Можеби сите апликации звучат чудно бидејќи iPhone е телефон пред се. Но креативноста на HMB покажува дека најновите „паметни“ телефони се претвараат во „паметни“ уреди кои ќе можеме да ги користиме за се и сешто. Apple App Store има над 180.000 апликации, од кои само мал број од нив се поврзани со телефон и повици, додека поголемиот дел се игри, апликации за друштвени мрежи, апликации за готвење, за патување… па зошто да не има и вентилатор и ласер! :)

Апликациите и додатокот за фанот и ласерот заедно ќе ве чинат отприлика 20 евра.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
4 Коментари
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
Mr.G
Mr.G
11 years ago

I guess it means "Обожавател".

Viktr Ars
11 years ago
Reply to  Mr.G

не може човек да згреши, веднаш му се нафрлате :)
tnx за забелешката

Mr.G
Mr.G
11 years ago
Reply to  Viktr Ars

Nema problem. :)

новица
11 years ago

што е тоа „фан“? :)

види ги сите огласи на kariera.it.mk