GGS06E13 – Најлошите игри во декадата

Avatar img-thumbnail img-circle

во гејминг, ИТ.МК

Додека ја чекаме првата епизода на GG подкаст оваа година, може да и се порадуваме на последната епизода од минатата. Бидејќи избор за најдобри игри на декадата е и премногу мејнстрим, Данко, Бобо и Паци во ова видео зборуваат за најлошите игри во декадата. Без разлика за изборот на игри, она што е најневеројатно во ова видео е дека на некој му се допаѓа Enterprise со Скот Бакула :).

Fable 3, Dungeon Keeper Mobile, APB, Duke Nukem Forever, Alien: Colonial Marines и куп други игри кои потфрлиле во последните десет години.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

Gamblify

Game Artist

МАКЕДОНИЈА осигурување АД Скопје Виена Иншуренс Груп

Оглас за вработување на ORACLE DBA

Matrix IT Global Services Macedonia

Senior Software Automation Engineer

види ги сите огласи на kariera.it.mk